Tester baterii cu imprimanta, Magneti Marelli

Cod produs:

MAGNETIMARELLI-7950006900

Producător:

MAGNETI MARELLI

Disponibilitate:

Fără stoc

1,580.00 RON

*(Prețul include TVA)
Transport gratuit la comenzile de peste 500 RON
Modalități multiple de plată
Returnează în 14 zile

Tester baterii cu imprimanta, Magneti Marelli



- Tester baterii universal pentru testarea starii bateriei si partilor associate precum alternatorul sau starter-ul.



- Verifica curentul bateriilor de 6/12V de tip , GEL, AGM, VRLA, SLI si Start-Stop.



- Temperatura de lucru de la 50 la 500C



- Functioneaza cu 4 baterii de 1.5 V (AA)



- Teste pe vehicul: scadere tensiune la aprindere, test fara sarcina (alternator si regulator de presiune), testare de incarcare sub sarcina (de asemenea, verificarea eficientei echipamentului electric de la bord), test stabilitate tensiune (verificarea regulatorului de tensiune si a diodelor alternatorului).



- Verificare se poate FACE direct pe masina, iar datele pot fi vizualizate pe ecranul digital cu luminozitatea ajustabila sau pot fi printate cu imprimanta incorporate.



- Aparatul masoara: curentul, actual, curentul de pornire, procentul grafic al stării bateriei si al nivelului de incarcare, recomandarile bateriei (reincarcare, inlocuire, schimba urgent).

Te rugăm să te autentifici pentru a scrie o recenzie.
Imagine Produs